• نویسنده: دکتر علی کربلائی
  • منتشر شده در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

  • زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

درد تنهایی

درد تنهایی، داستان یکی از مراجعینم است که با شکایت سردرد به مطب آمده بود.

درد تنهایی

درد تنهایی، داستان یکی از مراجعینم است که با شکایت سردرد به مطب آمده بود.

بانوی ۴۵ ساله ای که تابحال ازدواج نکرده بود. آنچه او را به مطب کشانده بود بارقه های شدید سردرد بود. سردری که زندگی اش را فلج کرده بود، و او را اسیر گوشه ساکت و تاریک منزل کرده بود.

در کار نمایش سررشته داشت. گاهی عروسک می چرخاند، گاهی هم به جای عروسک ها حرف می زد. سه سال پرستار به پدر مبتلا به سرطانش بود و سردرد ها از همان موقع شدت گرفت. این ها را کنار کابوس های شبانه، اضطراب و ترس از آینده اش بگذارید. و گوشه ای از دردهایش را بکشید.

بانوی مراجع من اما صورتش را با سیلی سرخ نگه می داشت. از آن جایی که هیچ کدام از شکایاتی که گفتم را خودش نگفته بود، بلکه من از شرح حالش بیرون آوردم. او فقط آمده بود تا برای سردرش دوا بگیرد و برود.

چند سالی بود عروسک ها آدم ها را کنار گذاشته بود. عروسک های بی جان را دوست داشت. ولی آدم های جاندار را دوست نداشت و بی اعتمادی به زندگیه کوچکش سایه افکنده بود. مسبب جدایی اش از عروسک هایش دوست تهیه کننده اش بود که از ایران مهاجرت کرده بود. “اگر تو صدا و سیما آشنا نداشته باشی نمی تونی کار کنی”.

سردرد بعد از اینکه از هیاهوی شهر به خانه بر می گشت شدت می گرفت. انگار سرش آشوب تهران را برنمی تافت و زبان به شکایت می گشود. با توصیه ها و دواهای میگرن مطب را ترک کرد. ولی بار  تنهایی و بی اعتمادی بود که سرش را سنگین کرده و به درد آورده بود. امیدوارم یک ماه بعد که برای پیگیری آمد، دواها حداقل کمی از این بار سنگین را سبک کرده باشند.

درد تنهایی- سردرد
درد-تنهایی

سوابق کاری دکتر علی کربلائی در زمینه سردرد:

  • عضو رسمی و فعال انجمن سردرد ایران.
  • گذراندن دوره مدرسه سردرد با تدریس اساتید اروپایی برجسته حیطه سردرد.

برای مطالعه در زمینه کلینیک تخصصی سردرد دکتر علی کربلائی به این صفحه مراجعه کنید.

برای مطالعه رزومه کامل دکتر علی کربلائی به این صفحه مراجعه کنید.

جهت رزرو نوبت مطب دکتر علی کربلائی-روانپزشک تهران و رواندرمانگر- با شماره تلفن ۰۹۰۲۲۳۲۲۶۲۶ تماس حاصل فرمائید.

آدرس مطب:

آدرس شماره ۱: پونک، خیابان میرزابابایی، بلوار عدل جنوبی، ساختمان پزشکی تخصصی فتح، طبقه چهارم پلاک ۲۴

آدرس شماره ۲: اقدسیه، بعد از چهارراه آجودانیه، خیابان موحد دانش، خیابان سپند،کوچه نیلوفر، مجتمع فوق تخصصی پزشکان صاحبقرانیه، ط ۴، واحد ۱۰۴

مطالب مرتبط:

کلینیک تخصصی سردرد