• نویسنده: دکتر علی کربلائی
  • منتشر شده در ۲۴ آذر ۱۳۹۸

  • زمان تقریبی مطالعه: -2 دقیقه

درمان زودانزالی آقایان- دکتر علی کربلایی روانپزشک در تهران

درمان زودانزالی آقایان درمان زودانزالی آقایان توسط دکتر روانپزشک در تهران. از آنجایی که ریشه اکثر مشکلات جنسی در روح و روان افراد است و نه مشکلات فیزولوژیک و جسمی. مراجعه به دکتر روانپزشک حاذق میتواند بسیار مفید باشد و به حل ریشه ای مشکل کند. میدونید چند درصد از مردان به طور کلی انزال […]

درمان زودانزالی آقایان

درمان زودانزالی آقایان

درمان زودانزالی آقایان توسط دکتر روانپزشک در تهران. از آنجایی که ریشه اکثر مشکلات جنسی در روح و روان افراد است و نه مشکلات فیزولوژیک و جسمی. مراجعه به دکتر روانپزشک حاذق میتواند بسیار مفید باشد و به حل ریشه ای مشکل کند.

میدونید چند درصد از مردان به طور کلی انزال زودرس را تجربه میکنن؟ ۳۶٪

مسترز و جانسون زن و شوهری بودن که روی مسایل جنسی خیلی تحقیقات کردن. به عقیده اونا انزال زودرس به دلیل شرطی شدن در نتیجه اولین تماسهای جنسی سریع (مثل سکس روی صندلی عقب ماشین 🚙 یا سکس با یک فاحشه عجول) بوجود میاد. البته همه موارد اینطوری نیست.

تعریف انزال زودرس:

تعریف ساده زودانزالی اینه که انزال وقتی اتفاق بیفته که مرد یا زن لذت کافی نبرن. بدیش اینه که وقتی انزال صورت میگیره نعوظ میخوابه و مرد دیگه نمیتونه ادامه بده و زن ناکام میمونه. یادمه مریضی داشتم که وقتی تماس بدنی پیدا میکرد انزال داشت این دیگه خیلی شدید بود. یا مورد دیگه ای بود که به محض دخول در کسری از ثانیه انزال داشت. اکثر موارد اونی که لذت نمیبره خانمه. و خیلی از موارد اسباب خجالت و شرمندگی مرد رو فراهم میکنه. واقعا زمان استانداردی وجود نداره که بگیم بعد از این مدت مرد باید انزال داشته باشه و این زمان توی هر رابطه مختص همون رابطه است.

علل به وجود آمدن:

برای درمان زودانزالی آقایان باید در درجه اول علت اصلی این مشکا توسط روانپزشک طی جلسه مصاحبه ارزیابی شود. به لحاظ ملکولی گفته شده مردهایی که سروتونین مغزشون پایینه انزال زودتری دارن. عوامل دیگه ای که ممکنه دخیل باشن:

استرس

افسردگی

اضطراب عملکردی

احساس گناه

مشکلات ارتباطی

درمان زودانزالی آقایان

خبر خوب :۹۵ درصد مردان با تکنیکهای رفتاری میتونن انزالشون رو کنترل کنن.

تکنیکهای رفتاری:

۱-قطع و وصل: توی این روش بعد از دخول همینکه میبیند داره انزال اتفاق میفته آلت را خارج کرده و ۳۰ ثانیه صبر کنید. وقتی حس انزال از بین رفت دوباره دخول رو انجام بدید. این کار رو سه چهار بار دیگه قبل از انزال انجام بدید .

۲_ فشار دادن : مث روش بالا هست اما فرقش اینه که بعد از بیرون آوردن آلت خودتون یا شریکتون نوک آلت را فشار بده تا جایی که راستی آلت از بین بره. این کار رو هم چند بار قبل از انزال باید انجام بدید .

البته این روشها بعد از مدتی جواب میده و لازم نیست همیشگی باشن.

یک تجربه: گاهی برخی از مردان میگن که موقع سکس اگر به موضوع دیگه ای فکر کنن انزالشون به تاخیر میفته.

درمان دارویی:

یکی از عوارض داروهای ضدافسردگی میتونه به تاخیر انداختن ارگاسم باشه. ما گاهی از این عارضه استفاده میکنیم برای درمان زودانزالی.

کرمها یا اسپریهای بی حس کننده و تاخیری هم میتونه یک روش خوب باشه ولی نکته داره. اونایی که تاخیری میزنن و بلد نیستن از ان طرف واژن رو هم بیحس میکنن. حالا دیگه خانم هم ارضا نمیشه .

پس اسپری یا کرم رو نوک آلت بزنید و بگذارید ۳۰ دقیقه بمونه (دستور آشپزیه مگه :D). و بعد بشوریدش و بعد میتونید دارد عمل بشید.

راه دیگه اینه که عضلات لگن رو تقویت کنید. حتی اگر انزال زودرس ندارید چه زن و چه مرد باشید با این کار سکس بسیار لذتبخشی خواهید داشت. تمرینات کگل مهمترینشون هستن که باید سکس تراپیستتون بهتون یاد بده . و آخرین و سالمترین راه استفاده از کاندوم هست.

برای مشاوره و ارزیابی دقیق و درمان مشکلتون میتونید با کلینیک سایکوک تماس بگیرید.

براتون انزال های به موقع و لذت های پایدار آرزو میکنم. کوک باشید :).

 

دیدگاه‌های کاربران
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است!
دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *